logo
Helios Utwórz PDF Drukuj

     Helios to program wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem z branży pralniczej oraz obsługujący Rental odzieży fasonowej i płaskiej. Program został opracowany tak aby przy jak najmniejszym wkładzie obsługi uzyskać jak najwięcej funkcjonalności w jak największym obszarze działalności. Aplikacja wpiera technologie kodów kreskowych, tagów RFID (obsługa wózków, bielizny płaskiej, fasonowej) oraz współpracuje z serwerami i sterownikami maszyn pralniczych (Kanngiesser, Ecolab, SMTP), systemu tankowania paliwa, ....

    System Helios jest systemem wspierającym nie tylko samych "pralników" ale także i ich Klientów poprzez innowacyjne zastosowanie technologii współpracy online typu B2B (terminal Klienta). 

Prorgam podzielony jest na kilka modułów funkcjonalnych:


    Większość modułów zostało napisanych przy merytorycznej współpracy z polskim liderem w branży pralniczej: P.H.U. Hollywood s.j. A.Konieczkowski, R. Konieczkowska z Sierpca oraz polską firmą rentalową: Hollywood - Rental s.c. z Sierpca.

- link potwierdzający wdrożenie oraz współpracę z w/w przedsiębiorstwem

     Na naszej stronie próbowaliśmy jak najlepiej opisać funkcjonalność prorgamu Helios. Mając na uwadze fakt, iż jest to rozbudowany program i nie koniecznie z poniższych opisów możecie Państwo zaznajomić się w sposób zadawalający proponujemy kontakt telefoniczny (+48 510 281 412) a nasz konsultant umówi się z Państwem i zaprezentuje w Państwa zakładzie w/w program.


  

Menu modułu głównego programu Helios:

  • część 1 menu:

  • część 2 menu:

  •  część 3 menu:

 

 
Advertisement
Menu główne
O nas
Programowanie
Nasze programy
Outsourcing IT
Sprzęt komputerowy
Sieci strukturalne
Sieci alarmowe
Sieci telewizji przemysłowej
Terminale KD i RCP
Oferta dla szkół - pracownie SBS
Kontakt
Referencje
Zapytaj nas o ...
Mapa serwisu
Cyfrowy licznik odwiedzin