PS Info Pietrzyk, Skowyrski Spółka Jawna 

+48 24 3667984 

 email: biuro@ps-info.com.pl

Sprzęt komputerowy i serwerowy

      W dzisiejszej rzeczywistości komputery są obecne niemal we wszystkich dziedzinach  życia. Dobra znajomość i umiejętność korzystania z nich jest ważnym elementem wykształcenia każdego człowieka.


Czy wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach życie bez KOMPUTERA??


 Firma Ps-Info pomoże wam dobrać odpowiedni sprzęt komputerowy w zależności od waszych potrzeb. 

Prowadzimy aktywnie współpracę z największymi importerami sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych. Bez problemu znajdziesz u nas produkty wszystkich producentów dostępnych na rynku! Firma specjalizuje się w usługach i sprzedaży sprzętu serwerowego. Prowadzimy outsourcing oraz kompleksowe administrowanie siecią w firmach. Oferujemy szkolenia z zakresu pracy w domenie oraz użytkowania sprzętu komputerowego.

 

Oferujemy obsługę stanowisk komputerowych, stałe pakiety oraz umowy serwisowe i outsourcingowe. Nasz  zespół fachowców szybko i profesjonalnie zajmie się Państwa sprzętem. Usługi kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób prywatnych. W skład usług wchodzi także wyposażenie oraz wdrożenie sprzętu serwerowego.

Wykwalifikowany zespół administratorów spełni Państwa oczekiwania pod względem oferowanych usług.

 

Oferujemy dostawy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów prywatnych. Z uwagą obserwujemy nowości oraz trendy i technologie na rynku informatycznym. Przeprowadzamy testy oraz sukcesywnie wdrażamy innowacyjne i zoptymalizowane rozwiązania rynkowe IT.

Serwis komputerowy Ps-Info posiada bogatą i konkurencyjną ofertę zarówno dla biznesu jak i dla domu z zakresu informatycznego wsparcia technicznego. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania.  Komputery, osprzęt serwerowy oraz oprogramowanie dostarczamy do siedziby klienta.

Mamy świadomość tego jak istotne jest bezawaryjne oraz płynne funkcjonowanie Twojej firmy.

Design by: www.diablodesign.eu